.

.

Taşınabilir Hava Soğutucu, Kişisel Mobil Hava Soğutma Fanı, Mini Klima Soğutucu ve Nemlendirici, Küçük Evaporatif Soğutucular Temizleyici, LED Gece Lambası, Saplı, 3 Fan Hızı,Yeşil

Taşınabilir Hava Soğutucu, Kişisel Mobil Hava Soğutma Fanı, Mini Klima Soğutucu ve Nemlendirici, Küçük Evaporatif

₺ 163.20
kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Gece lambası modunu açın, dahili Çok renkli LED atmosfer ışıkları, uyku gece lambası işlevi olarak kullanılabilir (LED ışığını kapatabilirsiniz).Serin, Temiz Hava Keyfini Çıkarın, Her Yerde!Özellikler : Tek bir cihazda soğutma, nemlendirme, hava temizleme ve LED ışıkları ile 4'ü 1 arada Hava soğutucusu, kuru havadan uzak durmanızı ve serin yazın keyfini çıkarmanızı sağlar.Mini hava soğutucumuzu kullanmak kişisel konfor bölgenizi oluşturmanıza yardımcı olur. [ TAŞINABİLİR VE ENERJİ TASARRUFU] : Yapmanız gereken tek şey, bu masaüstü hava soğutucusunun tankına su ve buz küpü eklemek, USB portuna veya güç bankasına takmak ve AÇMAKTIR.Bu mini klima hem yerden tasarruf sağlar hem de economical. (Dikkat : buz eklerseniz daha serin hale getirir.[ KİŞİSEL HAVA SOĞUTUCU] : Kişisel klima soğutucu, fan, hava nemlendirici, gece lambası, 4'ü bir arada çok işlevli tasarım.Lütfen alınan gerçek nesneye bakın.Duvar prizinden güç sağlamak için şarj cihazını kullanın.Enerji tasarrufuenerji tüketimi bir ampulün, USB veya AC güç kaynağının güç tüketimi ile aynı şekilde, bir Freon Klimayı çalıştırmaktan çok büyük miktarda para tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilir.Taşınabilir tutamak tasarımı, taşınması kolay, evleriniz, ofisleriniz, açık hava piknikleriniz vb.Şartname : Net ağırlık : 2. Ailenizin sağlığını korur.Yaz aylarında ailelerinize ve arkadaşlarınıza göndermek için hediye olarak ideal bir seçim.İçin mükemmeldir.3 Ayarlanabilir Speed Our klima fanı 3 rüzgar hızı sağlar (düşük / orta / yüksek).Soğutur, daha iyi hava için nemlendirir, soğutma tasarımı sizi sıcak yazdan uzaklaştırır, soğutma yazınızın tadını çıkarır.Uygun rüzgar hızını seçebilirsiniz.Nemlendiriciler Function Built-in su kutusu, havaya serin nem eklemeye yardımcı olmak için serin bir sis oluşturur.In yaz, sizin, aileniz ve arkadaşlarınız için ideal bir hediye. [BASİT GÜÇ KAYNAĞI] : Üç güç kaynağı yöntemi, güç kaynağı için dizüstü bilgisayarlar gibi mobil cihazların USB portunu kullanabilirsiniz.) Kullanımı Basitsa Dece su tankına su ve buz ekleyin, USB'yi bağlayın ve cihazı açın, ardından rahatlayın ve taze ve nemli bir nefesin tadını çıkarın. Farklı marka çözünürlükleri nedeniyle, gördüğünüz görüntü gerçek projeden farklı olabilir. [HIZLI soğutma fanı ve gece aydınlatması] : Üç rüzgar hızı (yüksek,Orta,düşük) ayarlanabilir, 90°otomatik salınım kafası, 60° yukarı ve aşağı serbest ayar, kendi kişisel soğutma bölgenizi oluşturun.

Ürün hakkında

Net weight:
2.2 lb
Size:
5.5 * 5.1 * 7.3inch
Water tank capacity:
450ML
Charging input:
5V-2A
Humidification capacity:
130ML/h
Battery capacity:
5000mAh
Package Contents:
1 * Personal Air cooler :
1. Due to different brand resolutions, the image you see may be different from the actual project. Manual measurement is incorrect. Please refer to the actual received object. :

Müşteri seçim