.

.

Yaşlı Tekerlekli Sandalye için Kucak Battaniyeleri, Su Geçirmez Sıcak Diz Pedleri Bacak Koyu Sıcak Çanta Büyük Cep, Hafif Tekerlekli sandalye battaniyesi, Makinede Yıkanabilir Tekerlekli sandalye kılıfı

Yaşlı Tekerlekli Sandalye için Kucak Battaniyeleri, Su Geçirmez Sıcak Diz Pedleri Bacak Koyu Sıcak Çanta Büyük

₺ 30.00
kullanılabilirlik
Emre için Kİ

●【Material】 : Sıcak battaniye Polar polar yapılır, süper yumuşak ve rahat cilt, arge lap cep eller sıcak tutmak için izin verir. ●【Pratiklik】 : Ekstra sıcaklık için kapitone pamukla kaplı kalınlaştırılmış Sıcak Battaniye, bu tekerlekli sandalye önlüğü elemanlardan korunmadan.Dışarıda ve dışarıda konfor ve sıcaklık sunar. ●【Tasarım】 : Battaniyenin üzerinde güçlü bir düğme ile tasarlanmış, takılması / çıkarılması kolaydır.Kalınlaşmış Sıcak Battaniye Büyük cep ellerinizi sıcak tutmanızı sağlar. ●【Rahat】 : Bu yumuşak ve sıcak battaniye, iç ve dış mekanlarda kullanım için mükemmeldir, vücuda ekstra bir yük getirmez, giyilmesi kolaydır, bu kapak sizi her türlü hava koşulunda rahat ve konforlu tutacaktır. ●【Cleaning】 : 40° su sıcaklığı, makinede yıkanabilir değil, gölgede kuru.Bu zarif polar battaniye sizi muhteşem bir sıcaklıkta kaplar.Polar battaniyemiz öngörülemeyen hava koşulları için mükemmeldir.Özellik : 1.Sıcak battaniye Büyük kucak cebi ellerinizi sıcak tutmanızı sağlar.Herhangi bir sandalyeye uyar : tekerlekli sandalye, ofis koltuğu, stadyum koltuğu vb. 2. Tekerlekli sandalye Battaniyesi sizi muhteşem bir sıcaklıkta kaplar, Polar battaniyemiz öngörülemeyen hava koşulları için mükemmeldir. 3. Kanca ve halka kayışları kullanarak çoğu sandalyeye takılır-her iki tarafta iki Şartname : ürün : sıcak battaniye Malzeme : Polar polar Boyut : 120*100 cm/(39.4 in * 47.2 in) Ağırlık : 0.68 kg Renk : Kahverengi ambalaj listesi : sıcak battaniye*1 Notlar : 1.Fotoğraftaki ürünün rengi,farklı çekim ve ışık ekranı nedeniyle gerçek üründen biraz farklı olabilir, lütfen beni affet 2.Ürünün boyutu manuel olarak ölçülür ve kaçınılmaz olarak normal aralıkta olan ve normal kullanımı etkilemeyen 1-3 mm'lik bir hata olacaktır.Lütfen anlayın.

Ürün hakkında

product :
Warm blanket
Material:
Polar fleece
Size:
120*100 cm/(39.4in * 47.2in)
Weight:
0.68kg
Color:
Brown
packing list: :
Warm blanket*1 :
Notes :
1.The color of the product in the photo may be slightly different from the actual product due to the different shooting and light display,Please forgive me :
2.The size of the product is manually measured, and inevitably there will If Be an error of 1-3mm, which is within the normal range and does not affect the normal use. Please understand. :

Müşteri seçim