.

.

Sabunluklar Eller Serbest Otomatik sıvı sabunluk El Ücretsiz Akıllı sıvı sensörlü sabun Fotoselli Dağıtıcı Pompası için Mutfak Banyo (Renk: Yeşil)

Sabunluklar Eller Serbest Otomatik sıvı sabunluk El Ücretsiz Akıllı sıvı sensörlü sabun Fotoselli Dağıtıcı

₺ 161.22
kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. ♦ Sabunluklar 300ml manuel tek kafalı sabunluk, her seferinde 0.8 ml sabun dağıtır.Duş jeli, sıvı şampuan, sıvı sabun vb.Gibi sıvı veya jel için idealdir. dispens Sabunluklar, çift taraflı köpük bant ve tırnaksız duvar vidası ile birlikte gelir, kurulumu kolaydır, delmeye gerek yoktur, duvarınıza zarar vermez. ♦ Sabunluklar Duvara monte stil ve kompakt boyut, otel, ofis, ev ve diğer halka açık yerler için mükemmeldir.Şişe ve nozul, kolay doldurma ve temizleme için çıkarılabilir ve ayrılabilir. ♦ Sabunluklar Sağlam ABS malzemeden yapılmış, korozyona dayanıklı ve paslanmaya karşı dayanıklıdır. 300ml manuel tek kafalı sabunluk, her seferinde 0.8 ml sabun dağıtır. ♦ Sabunluklar Şişe ve nozul, kolay doldurma ve temizleme için çıkarılabilir ve ayrılabilir.Sabun seviyesini kolayca izlemenizi sağlayan şeffaf bir pencere ile tasarlanmıştır.Sabunluklar Eller Serbest Otomatik sıvı sabunluk El Ücretsiz Akıllı Sıvı sensörlü sabun Fotoselli Dağıtıcı Pompası İçin Mutfak Bathroom Feature : 1. 0.25 saniyede yakın alan kızılötesi indüksiyon kabarcık üretimi, dokunmaktan kaçınmak için basmaya gerek yok tamamen yükseltilmiş ve otomatik kabarcık üretimi, rahat ve hızlı2. Bir kez şarj edin, 10800 kata kadar kullanın, 2000m Ah büyük kapasiteli lityum pil, 3-6 aya kadar uzun bekleme süresi3. Akıllı şarj, kullanışlı ve çevre dostu, sökmeye gerek yok, vücudun ömrüne ikinci hasarı azaltıyor4. 188 98*7.4/4"İç çap : 30mm/1.18"Color : White Use kalabalık : çocuklar, yetişkinler ellerini yıka/yıka saç/Banyo/Yıkama dishes Use ortamı : lavabo/banyo/otel/umumi tuvalet/hastane/okul, vb*Malzeme : plastic Size : şarj edilebilir, economical Specification.Not : Nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi, öğenin gerçek renk biraz farklı olabilir renk resimlerin gösterdi.Teşekkürler!Lütfen manuel ölçüm nedeniyle 1-3mm ölçüm sapmasına izin verin.1 X Otomatik Sensör El Yıkayıcı1 X USB Kablosu.

Ürün hakkında

Material:
plastic
Size:
188*98mm/7.4*3.86
Inner diameter:
30mm/1.18
Color:
White
Use crowd:
children, adults wash hands/wash hair/bath/wash dishes
Use environment:
sink/bathroom/hotel/public toilet/hospital/school, etc.
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement. :
1 X Automatic Sensor Hand Washer :
1 X USB Cable :

Müşteri seçim