.

.

Salon logo ışık açık su geçirmez berber kutup led ışık,klasik tarzı dönen ve ışıklı Kuaför berber dükkanı burcu berber dükkanı dönüş ışığı (Renk: A)

Salon logo ışık açık su geçirmez berber kutup led ışık,klasik tarzı dönen ve ışıklı Kuaför berber dükkanı

₺ 227.10
kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Geceleri En parlak ışık : Berberlerinizi veya Kuaför salonunuzu tanıtmanın en iyi yolu,360 müşterileri uzaktan çekiyor. [MODA KLASİK] - Klasik duvara monte berber dükkanı logosu, büyüleyici kırmızı beyaz mavi romantik dönen ışıklar için kuaför berber dükkanı SPA iş, avlu, restoran veya kahve barı, potansiyel müşterileri ve ziyaretçileri çekmek kolay; bu dönen ışık kapalı veya açık kullanılabilir. [MONTAJI VE SÖKÜLMESİ KOLAY] - Sağlam paslanmaz çelik dirsek, basit yapı, ekstra uzun kablo, sadece duvara sabitleyin, ışığı kontrol etmek ve döndürmek için güç kaynağını bağlayın, karmaşık montaj adımları gerekmez. [YÜKSEK ENERJİ tasarruflu parlaklık] - İç aydınlatma, yeterli ışık sağlamak için enerji tasarruflu LED şeritleri kullanır ve gece de güzel bir sahnedir; ömrü, sıradan ampullerden 50 kat daha uzun olan ve geleneksel ampullerden ve gözlerden daha parlak olan 130.000 saate kadardır. Dayanıklı [İÇ VE dış mekan KULLANIMI] - hayır pas, su geçirmez, ışık, anti-fırtına tasarımı da normalde yağmur; yapısal paslanmaz çelik dirsek, süper uzun kablo, döner alüminyum duvar montaj tabanı ile donatılmış; Akrilik sert plastik silindir, alüminyum kapak ve çubuk sonunda; kolay yüklemek ve kaldırmak için kullanılabilir.Büyüleyici tasarım : Bu dönen ışık klasik kuaförün sembolüdür ve birçok potansiyel müşteriye ve ziyaretçiye hitap edebilir.Paslanmaz çelik duvara monte ÖZELLİKLER : Ana malzeme : 28 73 X22 X29 CM/kırmızı, beyaz ve blue Size : krom kapak, altın kaplama PC sert plastik case Color : ABS.7x8.6x11.1 rotasyon Berber Dönen Işık Kapalı Veya Açık kullanılabilir Pole This, aynı Zamanda kuaför Salonu Spa İş Restoran Veya Kahve Barda kullanılabilecek 50 / 60 Hz THE PAKET kapsamında 110 V 220 VFrequency 4in Weight : 3.5 kg Voltage : : : .

Ürün hakkında

Main material:
stainless steel wall mount, ABS chrome cover, plated PC hard plastic case
Color:
red, white and blue
Size:
73X22X29CM/28.7x8.6x11.4in
Weight:
3.5kg
Voltage:
110V 220V
Frequency:
50 / 60Hz
THE PACKAGE INCLUDES:
1 rotation Barber Pole :
This Rotating Light Could Be Used Indoor Or Outdoor, It Could Also Be Used At Hair Salon Spa Business Restaurant Or Coffee Bar. :

Müşteri seçim