.

.

01 Ayak Merdiven, merdiven Hız Eğitim Egzersiz Merdivenler Eğitim Merdiven için Futbol Ayak Spor Hız Eğitim için Çocuklar ve Yetişkinler için

01 Ayak Merdiven, merdiven Hız Eğitim Egzersiz Merdivenler Eğitim Merdiven için Futbol Ayak Spor Hız Eğitim

₺ 99.27
kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Merdiven, çevre dostu PP plastik malzemeden, parlak renkli, aşınmaya dayanıklı ve dayanıklıdır.İyi tokluk, güçlü ve dayanıklı, tekrarlanan eğitim için kullanılabilir.Yüksek yoğunluklu kayış aşınmaya dayanıklı ve dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür.Eğitim merdiveninin düzenlenmesi kolaydır, taşınması kolaydır ve eğitim verimliliğini artırır.Kolay taşıma ve rahat saklama için bir saklama çantası ile donatılmış, kullanımı daha uygun.Özellik : 1. Merdiven, çevre dostu PP plastik malzemeden, parlak renkli, aşınmaya dayanıklı ve dayanıklıdır.2. İyi tokluk, güçlü ve dayanıklı, tekrarlanan eğitim için kullanılabilir.3. Yüksek yoğunluklu kayış aşınmaya dayanıklı ve dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür.4. Eğitim merdiveninin düzenlenmesi kolaydır, taşınması kolaydır ve eğitim verimliliğini artırır.5. Kolay taşıma ve rahat saklama için bir saklama çantası ile donatılmış, kullanımı daha uygun.Şartname : Öğe Türü : eğitim merdiveni Malzeme : PP Plastik + Örgü Belt Product Renk : Kırmızı Rope One Basamak eğitim Merdiveni Boyutu : Yaklaşık. 50x3.6x0.4 cm /19.7x1.4x0.2inürün Ağırlığı : Yaklaşık. 1042g / 36.8 oz Paket Listesi : 1 x eğitim Merdiveni 1 x saklama çantası Not : 1. Izin lütfen 1 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Ürün hakkında

Item Type:
Training Ladder
Material:
PP Plastic + Braid Belt
Product Color:
Red Rope
One Rung Training Ladder Size:
Approx. 50x3.6x0.4cm /19.7x1.4x0.2in
Product Weight:
Approx. 1042g / 36.8oz
Package List:
1 xTraining Ladder  1 x Storage Bag  :
1. Please allow 1cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Müşteri seçim