.

.

Plastik Emniyet sıkma şişesi Dar Ağız Uzun Tüp Damla Yıkama Şişesi Dövme Kirpik Temizleme Yıkama Şişesi Laboratuvar Yıkama Şişesi

Plastik Emniyet sıkma şişesi Dar Ağız Uzun Tüp Damla Yıkama Şişesi Dövme Kirpik Temizleme Yıkama Şişesi Laboratuvar

₺ 13.95
kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Malzeme : PE (pot vücut) + PP (pot kapak), hafif, yumuşak ve kolay sıkmak ile iyi görünüm.Dar sivri ağız tasarımı, sulama hacmini kontrol etmek kolay, sulama yönünü daha iyi kontrol eder ve küçük alanlarda kolayca yönetilebilir.Bu sıkma şişesi,sulamayı açılı boyundaki püskürtme şişesinden daha verimli hale getirmeye yardımcı olur, akışı çok daha iyi kontrol etmenizi ve suyu tam olarak gitmeniz gereken yere yönlendirmenizi, daha az dağınık ve dökülmemenizi sağlar.Yaygın Cihaz : Bu plastik sıkma şişesi burun, kirpik, dövme ve yüz yıkama için mükemmeldir.Ayrıca ev bitkilerinizi, bitki besinlerinizi(sıvı), bitki besinlerinizi vb.Sulamak ve beslemek için de kullanabilirsiniz.Seçtiğiniz için açık, mavi ve pembe olmak üzere üç renkte 250ml ve 500ml olmak üzere iki kapasite vardır.Özelliği : 100% marka yeni ve yüksek kaliteli.Ürün adı : Sıkmak damla şişemalzeme : PE ( pot vücut) + PP (pot kapak)Şartname : 250 ml/500 Mlnotlar : 1. Manuel ölçüm toleransı 2-5g olduğunu. senin yerine sakıncası lütfen.2. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Çok teşekkürler!3. SKU rengi ürün rengidirpaket İçeriği : 1 * damla su şişesi.

Ürün hakkında

250ml/500ml :
Notes:
1. Manual measurement tolerance is 2-5g. Please don't mind your substitutes. :
2. Due to the difference between different monitors, the image may not reflect the actual color of the item. thank you very much! :
3. SKU color is product color :
Package Included:
1*drip water bottle :

Müşteri seçim