.

.

30 adet / kutu interdental Fırça Diş Temizleme Aracı Ortodontik Diş Aracı Diş Temizleyici, Özellikle Nazik ve verimli bir Temizlik için interdental Boşluklar(Pembe)

30 adet / kutu interdental Fırça Diş Temizleme Aracı Ortodontik Diş Aracı Diş Temizleyici, Özellikle Nazik

₺ 33.57
kullanılabilirlik
Emre için Kİ

Etkili bir diş arası diş temizlemek için temiz bir diş parantez, archwires ve komşu diş yüzeyleri ve boşluk.Diş fırçasının ulaşamadığı dişler arasındaki boşlukları kolayca temizleyebilir, harika bir aksesuar.Her fırça daha iyi koruma, tozun önlenmesi, temizlik ve güvenli kullanım için bir kapak ile donatılmıştır.Düzenli diş fırçaları ile ulaşılması zor olan dişlerdeki ve diğer köşelerdeki boşluklar için tasarlanmıştır.Kaymaz dokuya sahip interdental fırçanın sapı daha güvenli ve kullanımı daha uygundur.İşlev : 1. Etkili bir diş arası diş temizlemek için temiz bir diş parantez, archwires ve komşu diş yüzeyleri ve boşluk. 2. Diş fırçasının ulaşamadığı dişler arasındaki boşlukları kolayca temizleyebilir, harika bir aksesuar. 3. Her fırça daha iyi koruma, tozun önlenmesi, temizlik ve güvenli kullanım için bir kapak ile donatılmıştır. 4. Düzenli diş fırçalarıyla ulaşılması zor olan boşlukları ve diğer köşe ve yarıkları temizlemek için tasarlanmıştır. 5. Kaymaz dokuya sahip interdental fırçanın sapı, daha güvenli ve kullanımı daha uygundur.Şartname : Ürün tipi : interdental fırça Malzeme : plastik saplı, paslanmaz çelik tel, naylon tel fırça Kullanım Alanları : Periodontal bakım / dişlerini kolayca tıkayan insanlar, ortodontik tedavi gören ve protez / diş implantları takan insanlar.Üst dişlerin ön dişlerini temizleyin : Fırça kafasını aşağı doğru, diş köklerine ve diş eti çizgisine yakın olarak eğin.Alt dişleri temizleyin : Fırça kafası yukarı doğru eğimlidir, dişlerin köklerine ve diş eti çizgisine yakındır.Kılları yavaşça dişlerinizin arasına sokun, dikkatlice 2-3 kez ileri geri hareket ettirin.Metal desteklerin temizlenmesi : A. Fırça kafası, kemerler arasındaki boşluklar etrafında yukarıdan aşağıya doğru hafifçe aşağı doğru eğimlidir, böylece kıllar dişlerin ve diş etlerinin kenarlarına bir açıdadır.B.Fırça kafası, kemer telindeki boşlukları atlayarak alttan üste doğru hafifçe yukarı doğru eğimlidir, böylece kıllar braket ve kemer teli arasında yatay olarak sabitlenir.

Ürün hakkında

Product type:
interdental brush
Material:
plastic handle, stainless steel wire, nylon wire brush
Uses:
Periodontal care / people who easily clog their teeth, people having orthodontic treatment and wearing dentures / dental implants.
Clean the front teeth of the upper teeth:
Tilt the brush head down, close to the roots of the teeth and the gumline. :
Clean the lower teeth:
The brush head is inclined upwards, close to the roots of the teeth and the gumline. Slowly tuck the bristles between your teeth, carefully back and forth 2-3 times. :
Cleaning of metal struts:
A. The brush head is inclined slightly downwards around the gaps between the archwires, from top to bottom, so that the bristles are at an angle to the edges of the teeth and gums. :
B. The brush head is inclined slightly upwards from the bottom to the top, bypassing the gaps in the archwire, so that the bristles are fixed horizontally between the bracket and the archwire. :

Müşteri seçim